Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Enduro i Traktorki (Kubota)
MalyTraktor 
świeżak



Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 20
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: 2014-05-22, 10:46   Enduro i Traktorki (Kubota)

Enduro - motocykle... od wielu lat. Szwendam sie z kumplami po Beskidzie Niskim, Sadeckim, Pogórzu Przemyskim. Ot coś jak w tym filmiku:

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Założyłem stronkę jest na niej ponoć 13tyś fotek :) ale przez tyle lat to sie uzbierało:) W tej chwili trochę zapuszczona bo nie politycznie cykać sobie fotki w lesie :)

www.etmp.pl

Drugi temat to Małe Traktorki :) no cóż starzeje sie :)

www.MalyTraktor.pl

Przy okazji traktorków... zbieram części do odbudowy Ursusa C325 - protoplasty popularnego Ciapka czyli C330. Na razie mam przednią połowę. Przy okazji znalazłem i kupiłem prawdziwy rarytas Ciągnik FORD 9N wraz z oryginalną przyczepą G518 Ben Hur. Zestaw ten trafił do Polski w 1947 roku w ramach programu UNRRA. Kupiony na "zachodzie" ostatnie 45 lat u jednego gospodarza.

Ciągnik a w zasadzie cały zestaw jest unikatowy, a na domiar traktor w 99,9% jest oryginalny ! wszystko, gałki drązków, prądnica, klemy, układ wydechowy.. etc po prostu znając koleje losów tcy ciagników - rzecz nie do uwierzenia....


Takim go znalazłem:

_________________
Przez 15 lat był 1.3 na wtrysku, przerwa i jest 1,9TD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.