Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przesunięty przez: Myszon
2014-12-24, 10:00
Klubowe Smyczki, pytanie
SamNaSamZSam
Guru 4x4



Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4722
Wysłany: 2014-12-16, 16:56   

a będzie trzeba płacić paypalem? :P
_________________
Długie Koromysło z kowadłem pod maską
 
     
Uh Lala 
mechanik



Dołączyła: 03 Mar 2014
Posty: 581
Skąd: WWA
Wysłany: 2014-12-16, 17:04   

Czyli że musimy założyć temat z dyskusją na temat zmiany kolorystyki forum }:> ?
_________________
...Wilczyca...
 
     
slavok 
Specjalista



Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 1492
Skąd: KWA
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-16, 17:09   

Myszon napisał/a:
Sławka projekt ładny ale nie przypomina w niczym forum więc nie daje autoryzacji. Albo official albo zamykam temat i posypią się punkty :-D


Oj, jeżeli tak się sprawy stawia to można temat rzeczywiście zamknąć. Chciałem dobrze, wyszło jak zawsze - trzeba było Szymonie na początku napisać, że obowiązuje tu władza autorytarna i forumowicze nie mają nic do gadania.

Z mojej strony temat smyczek uważam za zamknięty, jeżeli adres www, logo i nazwa klubu nie przypomina w niczym forum to nic więcej nie poradzę.
_________________
La vie en rose :)
Proszę spuszczać olej z reduktorów/skrzyń które do mnie wysyłacie kurierem.

rzadko bywam na forum w razie pytań 6o8 o28 o94.
 
     
Gołąb4x4 
zapaleniec



Dołączył: 19 Wrz 2014
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-12-16, 17:20   

Ja osobiście uważam że trochę urozmaicenia się przyda i według mnie projekt slavok, jest jednak trochę fajniejszy, ponieważ nie wydaje się taki biedny...
_________________
W terenie nie zawsze duży może więcej...
 
     
SamNaSamZSam
Guru 4x4



Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4722
Wysłany: 2014-12-16, 17:27   

trzeba będzie jakiś marsz zorganizować w obronie wolności smyczek, proponuję 30 lutego 2015r. ? :D
_________________
Długie Koromysło z kowadłem pod maską
 
     
Myszon 
niby że szefo


Wiek: 45
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 868
Skąd: Jędrzejów
Wysłany: 2014-12-16, 17:33   

Sławo nie denerwuj się projekty masz fajne. Chodzi o to że ja mam inną wizję grafiki i choć może komuś się nie podobać to jednak ja jestem autorem Logo forum i chciał bym mieć coś do powiedzenia w tej kwestii. Dla tego zaproponowałem swoją wersję. Gdyby Twoja czy inna grafika Sławku była po mojemu nie koniecznie identyczna jak ta moja, to bym po prostu dopisał się do listy. Jednak nie spodobała mi się czcionka, która nie utożsamia z forum. Kolory też. Cała filozofia. I co w związku z tym obrazisz się? bo chcę narzucić moje widzimisie graficzne? Może od tego trzeba było zacząć zakładając ten temat i było by po kolei.
_________________
Suka 1.6 16V Kajman 31", 5,125, Springi, DW 10000lbs, sprzęgło FSO Dron Kielce
 
     
slavok 
Specjalista



Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 1492
Skąd: KWA
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-16, 17:48   

Nie obrażę się Myszonku, już wiele razy w życiu dostałem po pysku za inicjatywę z dobrej woli, przywykłem...

Po prostu temat wisi tutaj od 2014-10-29 i nie zgłaszałeś wcześniej żadnych zastrzeżeń więc nie bardzo rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje o to, że kolorki i czcionka nie grają, jak temat się rozwinął wpadłeś i stwierdziłeś, że jednak grafika będzie taka jak Tobie się podoba i nie 20mm a 15mm nie dając żadnego wyboru forumowiczom, zauważ, że ja pytałem i wszelakie sugestie zastosowałem, nie chodzi tutaj o sam fakt grafiki czy kolorków tylko o to jak potraktowałeś temat i po części forumowiczów i mnie.

Zrobiło mi się najzwyczajniej przykro bo naprawdę sporo swojego wolnego czasu podczas którego mógłbym robić zupełnie co innego poświęciłem temu by to forum wyglądało tak jak wygląda, nikt mi nie pomógł w tym by posortować wiadomości w odpowiednich działach, by porobić tematy zbiorcze czy nawet sklepik z gadżetami (o którym notabene też sobie przypomniałeś jak już istniał) a spędziłem nad tym wszystkim jak by zliczyć pewnie kilka dni - zupełnie non profit, zresztą na tej samej zasadzie miały powstać te smyczki... jeszcze tego brakowało by ktoś mnie oskarżał, że na tym zarabiam jakieś krocie i temu to robię :lol:

Zdaje sobie sprawę z tego, że to Twój cyrk i Twoje zabawki i jak Ci się tak spodoba to możesz to wszytko zamknąć i po sprawie. Jednak forum tworzą ludzie bez których by tutaj nic nie było, ja osobiście nie godzę się na takie postawienie sprawy i z projektu się po prostu wycofuję, masz swoją wizję to po prostu realizuj ją we własnym zakresie a nie narzucaj odgórnie założeń gdzie resztę roboty ma odwalić ktoś inny, każdy ma swoje granice.

W żadnym wypadku nie był to atak na twoją osobę, chciałem sprawę postawić jasno. Miało być fajnie i miło a wyszedł kwas.
_________________
La vie en rose :)
Proszę spuszczać olej z reduktorów/skrzyń które do mnie wysyłacie kurierem.

rzadko bywam na forum w razie pytań 6o8 o28 o94.
 
     
yenko 
Specjalista
PIMP MY PEPSI RIDE



Wiek: 38
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 1476
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-12-16, 17:52   

No i w piździec poszły czarne smyczki :-x nie lubie zielonego....
 
     
Myszon 
niby że szefo


Wiek: 45
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 868
Skąd: Jędrzejów
Wysłany: 2014-12-16, 18:38   

slavok napisał/a:
Nie obrażę się Myszonku

Ciesz się. :-)

Cytat:
Po prostu temat wisi tutaj od 2014-10-29 i nie zgłaszałeś wcześniej żadnych zastrzeżeń więc nie bardzo rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje

Nie zgłaszałem zastrzeżeń bo pomysł bardzo dobry. Jako takich pretensji nie miał bym gdybyś nie napisał postu wyżej a teraz to jedynie mogę mieć pretensie o to że robisz samowolkę nie informując mnie o swoich pomysłach.

Cytat:
nie chodzi tutaj o sam fakt grafiki czy kolorków tylko o to jak potraktowałeś temat i po części forumowiczów i mnie.

Czy ja kogoś skrzywdziłem? Nie rozumiem o co chodzi? Nie akceptuję grafiki takiej która mi się nie podoba i tyle. Czy gdyby ktoś sobie robił smyczki z nazwą i logo Twojej firmy nie pytając Ciebie ani o pozwolenie ani o to czy Ci się podoba to co - wszystko fajnie?

Cytat:
Zrobiło mi się najzwyczajniej przykro bo naprawdę sporo swojego wolnego czasu podczas którego mógłbym robić zupełnie co innego poświęciłem temu by to forum wyglądało tak jak wygląda, nikt mi nie pomógł w tym by posortować wiadomości w odpowiednich działach, by porobić tematy zbiorcze

Przykro mi że zaproponowana przeze mnie grafika smyczki zasmuciła Cię - nie miałem takiej intencji.
Nikt nie podważa Twoje wkładu w forum i pracy o której wspominasz. Skąd u Ciebie poczucie żalu w tych kwestiach? Nikt złego słowa nie powiedział a ja w szczególności.

Cytat:
sklepik z gadżetami (o którym notabene też sobie przypomniałeś jak już istniał) a spędziłem nad tym wszystkim jak by zliczyć pewnie kilka dni - zupełnie non profit, zresztą na tej samej zasadzie miały powstać te smyczki... jeszcze tego brakowało by ktoś mnie oskarżał, że na tym zarabiam jakieś krocie i temu to robię :lol:

Sklepik założyłeś zupełnie nie pytając mnie o to - nie miałem pretensji. Powinienem mieć bo handel gadżetami z LOGO do którego nie ma się żadnych praw bez jakiego kolwiek zapytania to raczej chyba nie tak jak powinno być. Więc po co to jeszcze tu wyciągasz?


Cytat:
z projektu się po prostu wycofuję, masz swoją wizję to po prostu realizuj ją we własnym zakresie a nie narzucaj odgórnie założeń gdzie resztę roboty ma odwalić ktoś inny, każdy ma swoje granice.

Tak mam wizję tego forum od samego początku kiedy to postanowiłem że je założę. Nie oznacza to że chcę komuś coś narzucać. Nikogo na siłę nie trzymam nikomu nic nie wmuszam. Jeśli chodzi o grafikę na smyczy to nikt nie ma obowiązku kupować. Nie mogę się jednak zgodzić aby mnie pomijano. Twoja grafika choć ładniejsza i jak to ktoś nazwał bogatsza a w zasadzie moja biedniejsza to nie mieści się w koncepcji którą mam. Tym samym nie chciał bym aby była rozpowszechniana.

Cytat:
W żadnym wypadku nie był to atak na twoją osobę, chciałem sprawę postawić jasno. Miało być fajnie i miło a wyszedł kwas.

Mimo wszystko zaatakowałeś mnie o różne kwestie zupełnie z kapelusza.

Kwas? Sam go zainicjowałeś. Z igły widły na oczach wszystkich bo grafika na smyczy nie ładna.


Wrzuć na luz może troszkę.
_________________
Suka 1.6 16V Kajman 31", 5,125, Springi, DW 10000lbs, sprzęgło FSO Dron Kielce
 
     
slavok 
Specjalista



Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 1492
Skąd: KWA
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-16, 18:51   

Oj, przepraszam samowolka? Chyba tego nie zrobiłem i nie zacząłem tym handlować, wtedy to by była samowolka, temat był do wglądu dla wszystkich również dla Ciebie... jakoś przerzucanie, porządkowanie i segregowanie informacji samowolką już nie jest.

Firma "klub suzuki samurai"? Gdzie to taka istnieje, CEIDG, KRS? A może stowarzyszenie? Myślałem, że to jest tylko wolna inicjatywa zrzeszająca ludzi o tej samej pasji.

Proszę Cię w tym miejscu o to byś ściągnął ze mnie uprawnienia Junior Admina i Moderatora. Jeżeli stawiasz mnie w sytuacji tego złego co się porywa na samowolkę i bezprawnie wykorzystuje logo forum dla realizacji swoich niecnych celów, cóż, widać za bardzo się w to wszytko zaangażowałem - trzeba było ustalić zasady na samym początku.

Na luz wrzucić potrafię aczkolwiek takich słów kierowanych w moją stronę nie będę tolerował.

Koniec dramy.
_________________
La vie en rose :)
Proszę spuszczać olej z reduktorów/skrzyń które do mnie wysyłacie kurierem.

rzadko bywam na forum w razie pytań 6o8 o28 o94.
 
     
Myszon 
niby że szefo


Wiek: 45
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 868
Skąd: Jędrzejów
Wysłany: 2014-12-16, 19:09   

slavok napisał/a:
Oj, przepraszam samowolka? Chyba tego nie zrobiłem i nie zacząłem tym handlować, wtedy to by była samowolka, temat był do wglądu dla wszystkich również dla Ciebie... jakoś przerzucanie, porządkowanie i segregowanie informacji samowolką już nie jest.

Samowolka ze sklepikiem, samowolka ze smyczkami - nie oskarżam Cię o złe intencje czy o cokolwiek jednak jeśli robisz coś zupełnie nie informując mnie to rzeczy nazwać trzeba po imieniu. Segregowanie, porządkowanie nie ma tu nic do rzeczy sam się zgłosiłeś na tą funkcję.


Cytat:
Firma "klub suzuki samurai"? Gdzie to taka istnieje, CEIDG, KRS?

Jak już tak przepisowo stawiasz sprawę to mi dużo rozjaśnia.

Cytat:
Proszę Cię w tym miejscu o to byś ściągnął ze mnie uprawnienia Junior Admina i Moderatora. Jeżeli stawiasz mnie w sytuacji tego złego co się porywa na samowolkę i bezprawnie wykorzystuje logo forum dla realizacji swoich niecnych celów, cóż, widać za bardzo się w to wszytko zaangażowałem - trzeba było ustalić zasady na samym początku.

Nie oskarżam Cię o niecne cele, dlaczego podchodzisz do sprawy tak bardzo emocjonalnie atakując mnie swoimi sformułowaniami?.

Nie dałeś chłopakowi ostatnio szansy aby odpowiedział na moje PW w kwestii swojego niechlubnego zachowania na skwerze. Bardzo ostro podchodzisz do sprawy a ta z banem to kolejny przykład olewania mojego zdania.

Złe emocje do niczego dobrego nie prowadzą.
Odpocznij faktycznie.
_________________
Suka 1.6 16V Kajman 31", 5,125, Springi, DW 10000lbs, sprzęgło FSO Dron Kielce
 
     
Uh Lala 
mechanik



Dołączyła: 03 Mar 2014
Posty: 581
Skąd: WWA
Wysłany: 2014-12-16, 19:38   

Chłopaki a może byście tak policzyli do 10 wstecz, w przód i znów wstecz :) Klika przysiadów i pompek :)

Obaj macie trochę racji, bo i Slavok zrobiłeś coś za szybko, ale i dużo pracy zostało włożone, Myszonie Ty za to masz faktycznie "prawo" decyzji, ale troszkę przykrym jest ignorowanie wyborów forumowiczów.

Może zatem jakiś kompromis i zaproponowanie czegoś z forumowymi logami, literkami, ale w kilku wersjach kolorystycznych. Przyznam że i ja jestem fanką ostrzejszych i zdecydowanych barw :)
_________________
...Wilczyca...
 
     
Jaszczur 
rozgadany



Wiek: 42
Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2014-12-16, 20:12   

A propos kompromisu to może by zostać przy wzorze i czcionce proponowanej przez Myszona bo rzeczywiście jest w stylu innych grafik z tego forum ale zostawić kolorystykę którą zaproponował Slavok i wielu sie podobała czyli białe napisy na czarnym tle ? Myślę że będzie wilk syty i owca cała ale w tej kwestii już niech się większa rzesza wypowie
_________________
SJ 410 1.6TD vw lovells +2" wieszaki +2" Speider 235/75/15 spaw-lock
 
     
slavok 
Specjalista



Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 1492
Skąd: KWA
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-16, 20:19   

Spoko, nie czuje urazy. Przykro mi ale mam impulsywne usposobienie. Stało się jak się stało. Wielokrotnie piałem, że nie chodziło o grafikę czy czcionkę, czy moja czy Myszona. Nie o to "poszło". Zasady ustala się na początku, szefo mógł określić, że nie życzy sobie by w jakikolwiek sposób wykorzystywać to co on stworzył a wszelkie projekty i inicjatywy muszą być przez niego zatwierdzane i tyle. Wszytko było by jasne i klarowne, zawsze Was traktowałem jak "rodzinę" i nagle ktoś mnie sprowadził na ziemie ostrym ciosem w stylu co ty to robisz, nie panosz się bo to nie twoje" ;)
Ja nie wiem co do za czcionka jest w logo, Arial jakiś chyba, użyłem czcionki takiej jaką uważałem za stosowną czyli takiej która jest używa w napisie "samurai" w naszych samochodach. Nie był to wybór przypadkowy.
_________________
La vie en rose :)
Proszę spuszczać olej z reduktorów/skrzyń które do mnie wysyłacie kurierem.

rzadko bywam na forum w razie pytań 6o8 o28 o94.
 
     
maro20 
stały bywalec
maro20



Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 189
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-16, 21:41   

Panowie!
Ochłońcie! każdy ma trochę racji (przerabiałem to na innym forum) Wystarczy na pw wyjaśnić sobie te argumenty, by nie cierpiała na tym większość.
Idą święta, wielu by chciało zakupić sobie te "smyczki".
Oczekujemy (mnie osobiście tak sie wydaje) wspólnej, waszej decyzji w sprawie projektu i formy zamówień. :mrgreen: czas nagli.
Forum jest przecież dla wszystkich :shock:
_________________
przygoda to jest to
 
     
Myszon 
niby że szefo


Wiek: 45
Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 868
Skąd: Jędrzejów
Wysłany: 2014-12-16, 22:02   

Zajmę się smyczkami. Jak będą gotowe dam znać.
_________________
Suka 1.6 16V Kajman 31", 5,125, Springi, DW 10000lbs, sprzęgło FSO Dron Kielce
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.