Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Szczyrk, Wisła - gdzie pojeździć?
miczo1 
zapaleniec



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 287
Skąd: TLW
Wysłany: 2016-08-08, 11:12   Szczyrk, Wisła - gdzie pojeździć?

Witam, chciałem zapytać kolegów z okolic gdzie można turystycznie pojeździć Samurajem w okolicach Szczyrku i Wisły.
Zawsze jeżdżę standardowo z żoną i/albo ze znajomymi do hotelu poodpoczywać , a chciałem trochę żonę w offroad wciągnąć, albo przynajmniej przekonać do Samuraja :-) Więc myślę że taki lajtowy weekend z delikatnym błotem i pięknymi widokami mógłby jej przypaść do gustu , i nie marudziła by mi ze ciągle coś montuje nowego do Samuraja :-)
Ponieważ nie jestem fanem pieszych wycieczek nie wiem co jest fajnego do zobaczenia w okolicy, tak że liczę na Was, mile widziana jakaś mapa, najlepiej z opisem co gdzie i jak :-)
Z góry dzięki
 
     
rumun 
mechanik



Pomógł: 6 razy
Wiek: 30
Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 652
Skąd: wyszków
Wysłany: 2016-08-08, 13:28   

myśle że bulimierz Ci pomoże bo jest z tamtych stron. a co do twojego pomysłu to ja zabrałem swoją na rajd, i od tamtej pory nie marudziła mi że wydaje pieniądze na samochód , lub że siedze wieczorami i nocami grzebiąc przy samuraiu :-) myśle że plan Ci wypali :mrgreen:
_________________
samurai 1.6 16v, sprężyna, przód blokada arb+wzmacniane półosie, tył mini spool, spiek, reduktor 1.0, tył wał uaz,wspomaganie,kubełki, chłodnica na tyle, simex 260/75r15, tarcze z tyłu+zaciski od alfy.
 
     
miczo1 
zapaleniec



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 287
Skąd: TLW
Wysłany: 2016-08-08, 13:35   

To zagaje do niego :-) Obyś miał rację, może by wtedy człowiek trochę sposób spędzania wolnego czasu zmienił nie słysząc za plecami "tak znowu jedziesz z kolegami psuć ten samochód" :-)
Na razie po kilku przejażdżkach nie wierzy, że da się Samurajem przejechać 160 km :-) Ale wszystko przede mną :-)
 
     
SamNaSamZSam
Guru 4x4



Pomógł: 120 razy
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4722
Wysłany: 2016-08-08, 14:04   

a może to o tych kolegów chodzi? :D
_________________
Długie Koromysło z kowadłem pod maską
 
     
bulimierz 
mechanik
Szpawacz



Pomógł: 21 razy
Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 549
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2016-08-08, 15:19   

Czesc.
W Brennej mozna pojezdzic na prywatnym terenie. Kwestia jest tego typu, ze ja nie bardzo widoczki, kwiatuszki etc. Jak macie wytrenowane zwieracze, to polecam. Trasa gorska ciut wymagajaca, pokoje mozna wynajac, ognisko machnac, resetowanie w niezlych okolicznosciach przyrody. No i co logiczne, wypad na kilka aut.
Numer podrzuce jak wroce z warsztatu.
 
     
Starscream 
4x4 guru



Pomógł: 21 razy
Wiek: 42
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 1731
Skąd: SZY
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-08-08, 22:56   

Wisła ma bardzo upirdliwą straż leśna. Nie polecam sië pchać na dziko. Jak u nich robiłem to wypisali mi przepustkę okresową itp. Z resztą kolega Hohler jest z Wisły i też mi o tym mówił.
_________________
Samuraj- neverending story...
 
     
zed111
zapaleniec



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 346
Skąd: SGL
Wysłany: 2016-08-12, 23:56   

https://www.facebook.com/Beskidyadventure/

fajne tereny, legalnie
polecam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.