Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Wypad w lekki teren okolice Legionowa, Nowego Dworu
mrpaulo 
stały bywalec



Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 168
Skąd: Rajszew
Wysłany: 2017-01-11, 08:50   Wypad w lekki teren okolice Legionowa, Nowego Dworu

Witam wszystkich, na wstępie mam nadzieje, że to dobre miejsce na tego typu post. Generalnie powoli zaczynam śmigać - jeszcze nie zmodyfikowanym autkiem - po okolicy, tj. Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, tyle że zawsze lepiej i bezpieczniej w grupie - samemu ciężko się wyciągnąć w razie czego:) Czy ktoś ma ochotę np. w weekend pośmigać w tych okolicach po lekkich trasach, gdzie obecnie super widoki i miejsca? (okolice Narwi, Wisły, Legionowa) Taki wyjazd aby poznać teren, znaleźć jakieś nowe miejsca w okolicy itd. bez spektakularnych utrudnień i ciężkiego terenu (moje autko jeszcze nie przygotowane na takie zabawy). Generalnie ktoś z Was podróżuje może w tych okolicach? Ewentualnie mogę się przyłączyć do jakiegoś wypadu, o ile nie będę przeszkadzał? Skoro już płacimy OC przez cały rok to warto z tego autka skorzystać i w zimę:)))

Pozdrawiam wszystkich,
Paweł
_________________
Pozdrawiam,
Pawel

1,3i, kółka 235/70/15 Simex, zawieszenie by Mazur +2, wieszaki +2, przód Spartan, tył Lock Right, reduktor 4.16:1 Trail Gear, winda PW 6000 syntetyk
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.