Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Żuk
pradziad 
świeżak


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2020-03-13, 21:26   Żuk

Hejo
Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Żuka (oczywiście Samuraja) fotki jak się nauczę to wkleję hihi
Mam problem mianowicie

1: źle wskazuje czujnik poziom papu w baku- wykręciłem bak wyspawalem przewod żółto czerwony działa daje sygnał ale jak podniosę pływak wskazówka w samochodzie nieznacznie się ruszyła do góry. Można coś z tym zrobić?

2 kod błędu 23 jak go ugryźć? Niby to czujnik powietrza dolotowego hah tylko gdzie on się znajduje, jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc

Jak coś tu jest mój nr telefonu 660434301

Pozdrowionka dla was Kuba Pradziad
Kuba.pradziad@gmail.com
 
     
SamNaSamZSam
Guru 4x4



Pomógł: 120 razy
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4722
Wysłany: 2020-03-14, 01:31   Re: Żuk

pradziad napisał/a:

1: źle wskazuje czujnik poziom papu w baku- wykręciłem bak wyspawalem przewod żółto czerwony działa daje sygnał ale jak podniosę pływak wskazówka w samochodzie nieznacznie się ruszyła do góry. Można coś z tym zrobić?

Moszna. Moszna użyć opcji szukaj i znaleźć np. taki temat http://samurai.org.pl/vie...prawa+p%B3ywaka

pradziad napisał/a:

2 kod błędu 23 jak go ugryźć? Niby to czujnik powietrza dolotowego hah tylko gdzie on się znajduje, jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc

Nie gryź, zostaw to kunom albo szczurom, zrobią to lepiej. Sugeruję wyposażyć się w manual -> http://samurai.org.pl/viewtopic.php?t=337 lub skorzystać ze schematów na stronie megazip.net
_________________
Długie Koromysło z kowadłem pod maską
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.