Wysłany: 2012-05-29, 11:02 Country roads4x4 CAMP Wolibórz (Dolny Śląsk/Kotlina Kłodzka)
Witam koleżanki i kolegów.
Zapraszamy serdecznie na rajd turystyczny Country Roads 4x4 Camp Wolibórz w dniach 20/22 LIPCA 2012 ,którego trasa wieść będzie przez najpiękniejsze zakamarki Dolnego Śląska. Podczas 3 dniowego rajdu pokonamy około 180 kilometrów górskich szlaków, zapominanych wiejskich dróg. Po drodze nie zabraknie off roadowych zmagań z terem. Zaplanowaliśmy szereg przeszkód terenowych; brodów rzecznych, ostrych zajadów, podjazdów trawersów i błota. Po całodniowych zmaganiach z terenem, zwiedzaniu, wieczory spędzimy przy ogniskach z gitarą i kiełbaskami. Noclegi zaplanowaliśmy na campingu Leśny Dwór w Woliborzu pod namiotami. Camping oferuje wysoki standard usług ( dostęp do prądu, toalety, łazienki oraz basen dla dzieci ) nie mniej jednak osobom nieposiadających sprzętu biwakowego zagwarantujemy noclegi pod przysłowiowym dachem w pokojach z łazienkami.
Rajd Country roads 4x4 CAMP Wolibórz, rozpoczynamy w piątek w Sulistrowiczkach u podnóża Masywu Góry Ślęży, regionu uważanego za kolebkę Dolnego Śląska, skąd udajemy się do Woliborza w Kotlinie Kłodzkiej. Wieczorem rozbijamy namioty, palimy ognisko. Załogi, które nie będą mogły uczestniczyć od rana w rajdzie zapraszamy piątek wieczorem lub sobotę rano bezpośrednio do Woliborza.
Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, doskonałą organizację i trasę, która zachwyci miłośników pięknych widoków, będzie wymagająca dla aut i przysporzy sporych wrażeń uczestnikom. Zapraszamy wszystkich sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu z dala od miejskiego zgiełku, entuzjastów 4x4 a przede wszystkim całe rodziny.
Zgłoszenia:
Zgłoszenia przyjmujemy tylko i wyłącznie za pomocą poczty e-mail: zgłoszenia@eskapada4x4.com.pl Poprawne zgłoszenie musi zawierać następujące informacje: ilość osób dorosłych, ilość i wiek dzieci, podstawowe informacje na temat auta ( rodzaj opon , wyposażenie auta ) oraz informacje na temat planowanego noclegu. Jeśli będzie to kamping to prosimy podać ilość namiotów. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł lub całości wpisowego do dnia 10 Lipca 2012. Uczestnikom którzy zgłoszą się po 10 Lipca nie gwarantujemy pamiątkowych koszulek.
Koszty :
Wpisowe 250zł od samochodu obejmuje przygotowanie trasy przejazdu, kampingu z codziennym ogniskiem i oraz pamiątkowe gadżety ( koszulki dla pilota i kierowcy oraz nalepy ).
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum