Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Reflektory
dożek4x4 
stały bywalec



Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 201
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-12-25, 11:01   

...a to Samurai nie miał seryjnie ringów LED w wersji po lifcie :mrgreen: :shock:
_________________
Były rowery, quady i crossy w terenie...teraz się do Samuraja przesiadły dwa lenie :)
 
     
adideca 
świeżak


Wiek: 38
Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 5
Skąd: Dęborzyn
Wysłany: 2017-05-19, 20:11   

Witam Panowie!

Zakupiłem przednie reflektory do mojego samuraja na allegro jednak okazało sie że nie pasuja do mocowań...
"Orginalne" lampy są zamocowane na sprężyne, zaczep i dwie sruby do regulacji kąta, nowe natomiast maja zaczepy rozlokowane co 120stopni z tyłu lampy...
Bardzo bym prosił forumowiczów o pomoc w dobraniu mocowań lub znalezieniu kompletnych reflektorów z mocowaniami.
Gdzieś wyczytałem że lampy od honkera mogą pasować a takowe mozna zakupic nowe wraz z mocowaniami.
Bardzo bym prosił o pomoc, autko sprowadziłem z anglii i aby je przygotować do rejestracji musze wymienic lampy.
Dodam ze w jednym z mocowań ktore były w samuraiu brakuje sprężyny... wiec.pozostaje mi dobrać mocowania do lamp które kupiłem lub całość...

Pozdrswiam serdecznie!
_________________
Suzuki Samuraj SJ413 Cabrio
 
     
Didymos 
Expert
SJ416



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 2027
Skąd: Węgrów
Wysłany: 2017-05-19, 21:00   

Golf I albo II, są w komplecie z blachami mocującymi, regulacją itd., żeby je zamontować, oryginalne samuraiowe garnki trzeba wywalić, ale nie polecam tanich chińskich zamienników, bo świecą do dupy, polskie wesemy dają radę, za to nie są tanie :mrgreen:
W ogóle popatrz sobie tu, może wykminisz do czego wkłady kupiłeś albo jakich potrzebujesz.
 
     
adideca 
świeżak


Wiek: 38
Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 5
Skąd: Dęborzyn
Wysłany: 2017-05-19, 21:44   

Dzięki za szybką odpowiedź!
Moje wkłady kupiłem na allegro jako dedykowane do samuraja... wyglądają ja te do Ikarusa na stronie wesema.
Skoro te od golfa będą pasować i sa z mocowaniami pewnie się na nie zdecyduję, zastanawiam sie tylko czy wkłady do nich sa łatwo dostępne?
W razie potrzeby w przyszłosci żebym nie miał problemu z dobraniem lamp do mocowań...

Pozdrawiam!
_________________
Suzuki Samuraj SJ413 Cabrio
 
     
Sloma1988 
zapaleniec



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 264
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2017-05-23, 20:05   

ja wpisalem na olx samurai h4 i kupilem za 20zl komplet nowych lamp MADE IN INDONESIA chyba :) wszystko pasuje, swieci i ma sie dobrze :)
 
     
adideca 
świeżak


Wiek: 38
Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 5
Skąd: Dęborzyn
Wysłany: 2017-05-23, 20:40   

Ale kupiłeś lampy z mocowaniami czy same klosze?
Na moje nieszczęście klosze ktore kupiłem noe pasuja do mocowań, mozliwe ze mocowania ktore sa w moim samuraiu nie sa seryjne...
Niebawem zamowie te do golfa 1/2 i powinno być ok
Może jest ktos na forum kto instalował lampy od golfa.do samuraja i może potwierdzić ze wszystko bedzie plug and play? ;-)
_________________
Suzuki Samuraj SJ413 Cabrio
 
     
Didymos 
Expert
SJ416



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 2027
Skąd: Węgrów
Wysłany: 2017-05-23, 22:00   

Ja montowałem z golfa I i potwierdzam, że plug&play nie są :mrgreen:
Niestety to było jakieś 7-8 lat temu i niewiele pamiętam, na pewno wiertarka była w użyciu, ale większych problemów nie ma, trochę kosmetyki.
 
     
kostuch 
Expert


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 2074
Skąd: wawa
Wysłany: 2017-05-24, 11:39   

W samuraiu były przynajmniej trzy różne mocowania lamp...
Pokaż foto co potrzebujesz - może leżą mi jakieś niepotrzebne.
 
     
adideca 
świeżak


Wiek: 38
Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 5
Skąd: Dęborzyn
Wysłany: 2017-06-11, 21:27   

kostuch napisał/a:
W samuraiu były przynajmniej trzy różne mocowania lamp...
Pokaż foto co potrzebujesz - może leżą mi jakieś niepotrzebne.


Dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy.
podaje link do albumu ze zdjeciami
http://www.fotosik.pl/u/adideca/album/2444424

Potrzebuje takie mocowanie w razie czego i pomysł skąd moge kupić takie wkłady

Pozdro!

[ Dodano: 2017-06-22, 20:38 ]
Panowie kupiłem lampy dedykowane wasema do golfa 1, dziś je przymierzyłem i nie mam pojecia jak je dopasować... trzaby ciąć nadkole i pewnie spawac a po tym wszystkim martwie się ze kąt nachylenia bedzie nie do wyregulowania...

Udało mi sie zdobyć mocowania takie jak mam na szrocie pod bielskiem jednak lamp noe mieli i nie byli mi w stanie doradzić jakie kupić.
Jesli ktoś by mógł zerknąć na foty ktore udostepniłem I doradzić mi ktore lampy wasema były by do nich dobre?
Ja mysle że od żuka albo syreny...
Nie chce znowu kupić złych...
Pozdrawiam.
_________________
Suzuki Samuraj SJ413 Cabrio
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.