Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
1% Podatku
Dany44 
mechanik



Pomógł: 15 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 663
Skąd: Powiat Żyrardów
Wysłany: 2017-02-01, 17:56   1% Podatku

Kochani.

Piszę do Was w nietypowej sprawie, pierwszy raz w życiu przychodzi mi zwracać się do innych osób w takiej kwestii. W listopadzie zdiagnozowano u mojego siedmioletniego syna cukrzycę typu pierwszego, innymi słowy do końca życia musi dokładnie odważać jedzenie i przyjmować insulinę oraz dbać o zdrowy tryb życia. Uwierzcie mi ciężko jest pisać chorobie dziecka, prosić o pomoc bez emocji i rozterek z tym związanych. Zawsze ceniłem sobie Nasze Forum za spokój, szczerość i rodzinną atmosferę dlatego uczciwie do Was piszę o tym, iż moja sytuacja materialna nie należy do złych. Sam osobiście uważam, że są osoby bardziej potrzebujące chorujące na poważniejsze schorzenia i będące w ciężkiej sytuacji materialnej. Jednak jakby ktoś z Was nie miał komu przekazać swojego 1% a chciałby wesprzeć nas w zmaganiu się z cukrzycą to z góry i z całego serca dziękuję w imieniu moim i Szymona.

Wypełniając PIT wystarczy wpisać:

Fundacja Dla Dzieci z Cukrzycą
nr. KRS 0000163346
Szymon Pater


Z góry dziękujemy.
_________________
SJ 50 87r. Coś tam lekko pomotane.
SJ 50 89r. Cywil
 
     
rumun 
mechanik



Pomógł: 6 razy
Wiek: 30
Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 652
Skąd: wyszków
Wysłany: 2017-02-02, 10:49   

a że tak spytam, bez fundacji nie da rady tego ogarnąć? znam troche temat z tym 1 % i wiem że nawet jeśli w picie jest imie twojego syna to i tak ta kwota rozdzielana jest na wszystkie osoby z tej fundacji.
_________________
samurai 1.6 16v, sprężyna, przód blokada arb+wzmacniane półosie, tył mini spool, spiek, reduktor 1.0, tył wał uaz,wspomaganie,kubełki, chłodnica na tyle, simex 260/75r15, tarcze z tyłu+zaciski od alfy.
 
     
kurian 
mechanik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 594
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2017-02-02, 10:57   

Rumun w tym kraju indywidualnie i oficjalnie nie możesz zbierać kasy, znaczy możesz ale musisz to opodatkować jako przychód :/
_________________
Suzuki Samurai 1.3i '94 - seria
Radość zaczyna się tam gdzie kończy się rozsądek.
Będąc w terenie postępuj zawsze tak, byś z czystym sumieniem mógł wrócić kiedyś w to samo miejsce. Ty, albo ktokolwiek inny...
 
     
Dany44 
mechanik



Pomógł: 15 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 663
Skąd: Powiat Żyrardów
Wysłany: 2017-02-02, 13:05   

Witajcie.

Już okrągłe trzy lata zmagamy się z cukrzycą Szymona, przy tej okazji chciałem Wam wszystkim serdecznie podziękować za okazaną pomoc w postaci przekazania 1%. Zebrane w ten sposób fundusze wspomagają nas w zakupie sprzętu do ciągłego pomiaru glikemii który jest niezbędny do prawidłowego prowadzenia przebiegu choroby. Dyscyplina i konsekwentność w sposobie odżywiania, ustalaniu dawek insuliny oraz uprawiania sportu przynosi wspaniałe efekty w postaci stabilnych cukrów co nie udało by się bez specjalistycznego sprzętu finansowanego w znacznym stopniu z subkonta 1%.
Jeszcze raz z całego serca serdecznie Wam dziękuję za okazaną pomoc i proszę jeśli ktoś z Was nie ma komu przekazać swojego 1% to będziemy z Szymonem mega wdzięczni :-)

Wypełniając PIT wystarczy wpisać:

Fundacja Dla Dzieci z Cukrzycą
nr. KRS 0000163346
Szymon Pater 4228

Z góry dziękujemy.
_________________
SJ 50 87r. Coś tam lekko pomotane.
SJ 50 89r. Cywil
 
     
SamNaSamZSam
Guru 4x4



Pomógł: 120 razy
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4722
Wysłany: 2020-01-19, 13:25   

Hej, podbijam na prośbę autora. Ostatni post to aktualizacja od Danego. Trzymam kciuki za Szymona i pozostałych podopiecznych Fundacji. Powodzenia!
_________________
Długie Koromysło z kowadłem pod maską
 
     
Dany44 
mechanik



Pomógł: 15 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 663
Skąd: Powiat Żyrardów
Wysłany: 2020-01-19, 13:44   

SamNaSamZSam napisał/a:
Hej, podbijam na prośbę autora. Ostatni post to aktualizacja od Danego. Trzymam kciuki za Szymona i pozostałych podopiecznych Fundacji. Powodzenia!


Dzięki Sam :-)



Witajcie.

Już okrągłe trzy lata zmagamy się z cukrzycą Szymona, przy tej okazji chciałem Wam wszystkim serdecznie podziękować za okazaną pomoc w postaci przekazania 1%. Zebrane w ten sposób fundusze wspomagają nas w zakupie sprzętu do ciągłego pomiaru glikemii który jest niezbędny do prawidłowego prowadzenia przebiegu choroby. Dyscyplina i konsekwentność w sposobie odżywiania, ustalaniu dawek insuliny oraz uprawiania sportu przynosi wspaniałe efekty w postaci stabilnych cukrów co nie udało by się bez specjalistycznego sprzętu finansowanego w znacznym stopniu z subkonta 1%.
Jeszcze raz z całego serca serdecznie Wam dziękuję za okazaną pomoc i proszę jeśli ktoś z Was nie ma komu przekazać swojego 1% to będziemy z Szymonem mega wdzięczni :-)

Wypełniając PIT wystarczy wpisać:

Fundacja Dla Dzieci z Cukrzycą
nr. KRS 0000163346
Szymon Pater 4228

Z góry dziękujemy.
_________________
SJ 50 87r. Coś tam lekko pomotane.
SJ 50 89r. Cywil
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.