Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SUPERWINCH EP 9.0
sznela82 
świeżak


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2017
Posty: 12
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2017-12-22, 23:56   SUPERWINCH EP 9.0

Witam! Mam nowy temat do Samego. Stałem się szczęśliwym posiadaczem wyciągarki SUPERWINCH EP 9.0 niestety z silnikiem w wersji 24V i bez przekaźnika sterującego. Brak też liny i prowadnicy. Pytanie czy warto z nią coś kombinować żeby to ruszyło, czy lepiej kupić cały nowy chiński zestaw? Po głowie chodzi mi też pomysł przerobienia jej na hydrauliczną. Mam możliwość wystrugania PTO z pompą hydrauliczną i trochę innych gratów, tylko czy gra warta świeczki? A może któryś z szanownych kolegów ma do sprzedania silnik i przekaźnik na 12V, niekoniecznie od Superwincha? Poradźcie, co robić?
 
     
pacmano
web m@ster
Pacmano



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 1139
Skąd: Skawina, okolice
Wysłany: 2017-12-23, 06:27   

A za ile chceszgo sprzedac? :mrgreen:
 
     
sznela82 
świeżak


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2017
Posty: 12
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2017-12-23, 12:37   

Nie wiem czy chcę się jej pozbyć, może i tak. To jest wyciągarka taka jak z tego ogłoszenia:

http://allegro.pl/wyciaga...83.html#thumb/1

A jakieś propozycje?
 
     
pacmano
web m@ster
Pacmano



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 1139
Skąd: Skawina, okolice
Wysłany: 2017-12-24, 07:19   

Wrzuciles linka zeby pokazac po ile chodza? 8-)

To ja swoja kupilem za 1100 z osprzetem calym na 12v :mrgreen:

Ona nowa kosztowala w rejonie 3300-3500. A nie jest produkowana chyba od conajmniej 5-6 lat.

Jezeli sie chcesz pozbyc to moge wziac w sensownej kasie - mialbym na zapas. Jak chcesz zarabiac no to olx i do boju :)
 
     
sznela82 
świeżak


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2017
Posty: 12
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2017-12-24, 10:21   

Kolego pacmano, po pierwsze to Ty zaproponowałeś handelek, po drugie link podałem by wskazać jaka to dokładnie wyciągarka, po trzecie pisałem wcześniej że chciałbym ją uruchomić, dokupić brakujące graty. Wiem że to dość dobra wyciągarka i chciałbym mieć ją u siebie w Samuraju. Jakbym chciał ją sprzedać to spokojnie, wiem gdzie. Ale bez ciśnienia. Życzę wszystkim spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.