Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
PLANOWANIE GŁOWICY !!!
Prachol 
świeżak


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 12
Skąd: Bytom
  Wysłany: 2018-05-24, 21:13   PLANOWANIE GŁOWICY !!!

Witka !
Planował ktoś z zebranych tutaj jakże elitarnych członków forum, głowice starymi metodami tj. Malowanko, szyba, pucpapiur, liniał pod swiatło :mrgreen: :idea:

:idea:

Opisał by ktoś ta jakże zaawansowaną metode obróbki, planowania głowicy ? :-P

Pozdro !!!
 
     
michau 
stały bywalec



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 190
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2018-05-24, 22:06   

Zapytam nie ze złośliwości, ale z czystej ciekawości: Po co się tak męczyć? Jeśli interesuje Cie temat planowania głowic, to na pewno wiesz, jaki śmieszny jest to koszt przy obróbce maszynowej :)
 
     
Prachol 
świeżak


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 12
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-05-24, 22:17   

Dobre pytanie kolego zadajesz ! Mnie to wcale nie męczy , z czystej ciekawości :-P nie ze złośliwości chiałbym to zrobić sam bo wcale za jakże przepieknymi czasami maszyn sterowanych numerycznie osobiście nie jestem ;-) dobra bez piiiiiiiiiiiip** jak masz różnice na liniale żędu 0,03 minimetra to myślisz że na warcholu Ci to maszynowo robią ;) offroad chyba uczy właśnie samodzielności ? Nie po złośliwości :-P

:idea:
 
     
michau 
stały bywalec



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 190
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2018-05-25, 07:10   

Samodzielnosci uczy na pewno, ale ja mam naturę leniwą :mrgreen: Wychodzę z założenia, że trzeba tak robić, aby zrobić, a się nie narobić. Ale inicjatywę samodzielnej walki z głowicą popieram, popieram. A jakże! Daj znać jakie efekty. Powodzenia :-)
 
     
Prachol 
świeżak


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 12
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-05-25, 07:17   

Teoretycznie coś tam wiem, także jakąś relacje z "procesu" :mrgreen: zdam. Jak wyjdzie w praktyce się okaże po przelatanych kilometrach ;-) Dzisiaj za to się zabiorę tylko musze liniał porzadny sobie sprawić , damy rade. Ten kto czegoś nie spierdoli , ten nigdy się nie nauczy haha :mrgreen: pozdrawiam

[ Dodano: 2018-05-25, 08:35 ]
Dobra
Na początku dodam że bedziemy kierować się niżej podanym w linku filmikiem

https://youtu.be/DCpAe2-GwQY

Niestety w języku polskim takie tutoriale odpadają także tylko englisz ;-) może to właśnie ten czas by nagrać pl :-P

Bedziemy szlifować identycznie , tylko w moim przypadku ja zaczne od gradacji 150 bo troszke mam stracha jechac 100 na pierwszy rzut.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.