Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Mam Lift czy nie mam
Didymos 
Expert
SJ416



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 2027
Skąd: Węgrów
Wysłany: 2018-07-13, 08:33   

Nie musi być 100% oryginał, zdaje się nawet lpg nie dyskwalifikuje, z resztą zależy od konkretnego przypadku (czytaj: zależy kto robi papiery :mrgreen: ).
 
     
Starscream 
4x4 guru



Pomógł: 21 razy
Wiek: 42
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 1731
Skąd: SZY
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-07-15, 19:11   

Tak -można juz byłem na oględzinach i bez problemu- to jakoś sie podciąga na projekt autorski, poprawa fabrycznego czy coś. W sumie masz zółte papiery i tablice i jesteś zabytkiem. Jesienią działam w temacie - koniec z wybrzydzaniem na przegladach!!! :mrgreen:
_________________
Samuraj- neverending story...
 
     
Didymos 
Expert
SJ416



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 2027
Skąd: Węgrów
Wysłany: 2018-07-16, 09:08   

Ciekawe, czy mojego dałoby się podciągnąć, w oryginale ostał się tylko reduktor :mrgreen:
Za to rocznik mocno leciwy, bo '83.
 
     
CZASAMI.pl 
świeżak



Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-17, 12:57   

Tu już mocno odbiegliśmy od tematu, ale sensowność żółtych tablica zabytkowych jest moim zdaniem niewielka.
Zyskujemy brak przeglądów, zniżki na OC i możliwość ubezpieczania na wybrane miesiące.
Ale tracimy pełnię władzy nad autem, wyjazdy i sprzedaż wiąże się z meldowaniem u konserwatora, naprawy poważne również. Oczywiście zależy jakiego konserwatora się trafi ale wolę nie być współwłaścicielem auta z Państwem.

Finalnie w temacie, wstawiłem wczoraj amory Ironman na przód i tył. Auto na samym amorku poszło o 2cm do góry. Podłoga do poszerzenia jest 85cm, może jeszcze osiądą.
Przy okazji wymieniłem wszystkie gumy w resorach i wieszakach na poliuretany z ELASTPOL pomarańczowe.
Nie dziwie się, że było bardzo sztywne zawieszenie. Wieszaki i mocowania do ramy były totalnie zardzewiałe i zablokowane przez to.
_________________
Moje portfolio:
https://czasami.pl
 
     
Starscream 
4x4 guru



Pomógł: 21 razy
Wiek: 42
Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 1731
Skąd: SZY
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-07-17, 23:21   

Tylko że finalnie zółte tablice mogą być jedyna deska ratunku dla tych aut- wszyscy widzą co sie dzieje normy, normy, normy -a Pis to najgłupsza władza od 45 roku i boje się co wymyslą za pare miesięcy. Wystarczy że jakąś durna ustawę wprowadzą że nie zrobisz przeglądu bez katalizatora - i po kwiotkach :mrgreen: Tak jak załatwili palaczy mułem i coraz bardziej dokręcaja śrubę .
_________________
Samuraj- neverending story...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.