Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przesunięty przez: Myszon
2018-08-27, 11:21
Kapiący plyn hamulcowy z tego oto... no wlasnie co to???
dokokolino 
świeżak


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 3
Skąd: Ełk
  Wysłany: 2018-07-11, 21:37   Kapiący plyn hamulcowy z tego oto... no wlasnie co to???

:cry: Zauważyłem, ze z pewnego niewielkiego urządzenia umiejscowionego po prawej stronie auta, na ramie mniej wiecej na srodku auta kapie mi plyn hamulcowy. Niestety nie mam pojęcia jak nazwać to małe coś by to ewentualnie zakupić ... naprawić? Proszę o pomoc...na elemencie tym jest Napis dpv 202 i dochodzą jak i odchodzą przewody hamulcowe


Dobra cofam pytanie .... juz wiem :-D Korektor sily hamowania.
A teraz kolejne pytanie jak to obejsć po zdemontowaniu w sj413, czy ewentualnie da sie to naprawić??
_________________
kokolino
Ostatnio zmieniony przez dokokolino 2018-07-11, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Zawias 
Expert



Pomógł: 54 razy
Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 2449
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-07-11, 22:09   

Cieknie z przewodu na gwincie ?A tak między nami kto Ty i czy tylko za potrzebą ?
_________________
Czasem wiarus - ogólnie Dziadek
 
     
dokokolino 
świeżak


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 3
Skąd: Ełk
Wysłany: 2018-07-11, 22:39   

Kto ja ? :-D użytkownik sj413 z 87 r. Forum sledze od 3 lat i wreszcie potrzebowałem pomocy:-D Cieknie chyba z obudowy korektora, zza kołnierza jak mi sie wydaje. Jutro potwierdzę, bo pojawił sie nowy problem, ot oz straci lem 5 i wsteczny... i chyba bede musia l obejrzec wybierak. Zastanawia mnie tylko gdzie go ewentualnie zakupić.
_________________
kokolino
 
     
Bojkaym 
świeżak


Dołączył: 04 Kwi 2016
Posty: 11
Skąd: Mazury
Wysłany: 2018-07-12, 22:15   

Cześć, tak się składa, że też jestem z Ełku i mam taki korektor wymontowany ze swojego, może akurat spasuje, jak coś to odezwij się na priv.
 
     
robertisyn 
rozgadany
bieszczaders


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-01, 17:24   

Podepne się do tematu, rozbierał ktoś kiedyś to ustrojstwo??? Mój chyba stoi i musze coś z nim zrobić. Co tam jest w środku???jakiś tłoczek z o-ringiem???
 
 
     
dokokolino 
świeżak


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 3
Skąd: Ełk
Wysłany: 2018-08-27, 11:35   

Otóż zbieram się do usunięcia korektora i założenia samych przewodów. Tak więc zobaczę co jest w środku jak go już wyciągnę.
_________________
kokolino
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.