Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przesunięty przez: Myszon
2014-12-24, 09:47
Pomoc przy zakupie Suzi
Adam1994 
świeżak
Litość To Zbrodnia


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Kurów
Wysłany: 2014-08-09, 17:02   Pomoc przy zakupie Suzi

Witam panowie jestem tu nowy więc na początku pragnę się przywitać.
Postanowiłem założyć nowy temat w tym dziale nie wiem czy dobrym ponieważ jeżeli w złym proszę o wyrozumiałość;p chciał bym kupić Samuraja i w mojej okolicy jest ich trochę ale był bym pewniejszy gdyby na ten temat wypowiedzieli się fachowcy czyli Wy. Mój wstępny wybór padł na ten oto okaz

http://allegro.pl/suzuki-...4462888652.html

Chciał bym się dowiedzieć co o nim sądzicie przez pierwszy okres użytkowania autko sporadycznie wpadało by w teren ponieważ przeróbki na zmotke jak wiadomo kosztują a ja zaczynam dopiero zarabiać więc i dlatego chciał bym autko w które nie musiał bym na dzieńdobry inwestować wielkich pieniędzy..
Myślę że weźniecie udział w moim temacie z góry dziękuje i pozdrawiam
 
     
Dany44 
mechanik



Pomógł: 15 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 663
Skąd: Powiat Żyrardów
Wysłany: 2014-08-09, 18:46   Re: Pomoc przy zakupie Suzi

Adam1994 napisał/a:
Witam panowie jestem tu nowy więc na początku pragnę się przywitać.


Tu masz odpowiedni dział to przywitania http://samurai.org.pl/viewtopic.php?t=55

Adam1994 napisał/a:
Chciał bym się dowiedzieć co o nim sądzicie przez pierwszy okres użytkowania autko sporadycznie wpadało by w teren ponieważ przeróbki na zmotke jak wiadomo kosztują a ja zaczynam dopiero zarabiać


Czemu myślisz, że w teren wyjeżdża się już zmotą?? Samuraj w terenie dobrze sobie radzi nawet w stanie prosto z fabryki. najważniejsze jest abys jak najwięcej jeździł a wiedza o tym co Ci jest potrzebne w aucie przyjdzie sama. teren weryfikuje szybko wiedzę o sprzęcie i technice jazdy.


http://allegro.pl/suzuki-...4462888652.html

autko z linku jest idealne na poczatek, ma już założone dobre opony przez co jest lekko wyższy, szerszy i ma ogresywny bieżnik. a to na poczatek w zupełnosci do nauki wystarczy. Ma też wspawane profile w progi i w miarę mocny zderzak przedni, więc jeśli kupisz sobie podnośnik "Hilifta" sam wyciągniesz się z poważniejszych opresji w terenie. Ma też snorkel aby można było pokonywać głębszą wodę (co było czynione tym samochodem nie raz o czym świadczy zdjeta tapicerka i błoto w bagażniku)
Jeśli to co pisze właściciel o stronie mechanicznej auta jest prawdą. Jak przejażdżka nie ujawiniłą by jakiś ukrytych mankamentów to po opuszczeniu kilku stówek autko jak najbardziej nadaje się na poczatek.
_________________
SJ 50 87r. Coś tam lekko pomotane.
SJ 50 89r. Cywil
 
     
Dmieszcz 
nowicjusz
Samurai reaktywacja



Wiek: 51
Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 49
Skąd: Wawa\Piastow
Wysłany: 2014-08-11, 16:18   

Ja bym szukał oryginału, albo robionego porządnie. Ten mi wygląda na takiego, gdzie jeśli coś było robione to za 5zł. Rozsądne wydawanie kasy to cnota, ale są granice.

Moim zdaniem potraktowany mało estetycznie.

Zgadzam się że trudniej się pomylić dobierając samemu kolejne modyfikacje, oczywiście przy odrobinie rozsądku i kontakcie z terenem.
_________________
OME+KAM+Warn+5.12+serwo+inne szpje i patenty. Zasadniczo to już Jimmurai
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum owner .::Myszon::. Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.